Dyżur okulistyczny w Warszawie – okulista

Nagły, ostry ból oka, pojawianie się błysków w polu widzenia, dziwne uczucie w środku gałki ocznej, nagłe pogorszenie ostrości widzenia, ograniczenie lub wręcz  strata wzroku? Pojawienie się w oku opiłka metalu? Puchnące po uderzeniu oko?

Czasem nawet niewielkie zdarzenie może być przyczyną groźnej dolegliwości, a lekceważony objaw – oznaką poważnej choroby. Powinien cię zaniepokoić zwłaszcza  spadek ostrości widzenia. Lepiej nie szukać rozwiązania u „dr Google”, ale jak  najszybciej skontaktować się z prawdziwym specjalistą.

Jeśli czujesz, że twój wzrok jest zagrożony, bo ból lub inne niepokojące objawy w oku nie ustępują, a nawet narastają, NIE CZEKAJ. Zgłoś się na dyżur okulistyczny. TO MOŻE URATOWAĆ TWÓJ WZROK. Decydować mogą godziny, a nawet minuty.

Dyżur w Warszawie pełni prywatny Szpital Okulistyczny Retina.

Ważne:

  • Weź ze sobą dowód osobisty lub inny dokument, na podstawie którego można dokonać identyfikacji. Przydatna (jeśli będziemy wypisywać receptę na refundowane leki) jest również książeczka ubezpieczeniowa lub inny dowód opłacania składek ZUS. Jeśli pracujesz, zanotuj NIP swojego pracodawcy (będzie potrzebny przy wypisywaniu ewentualnego zwolnienia).
  • Jeśli zdecydujesz się jechać do szpitala, nie prowadź samochodu! Poproś bliskich, aby cię podwieźli albo zadzwoń po taksówkę – przecież jeśli masz problem ze wzrokiem, nie powinieneś prowadzić!